3 Kasım 2011 Perşembe

Filiz


 4 ay önce kolum ağrıyor demişti. Bu kadar kafana takma kas ağrısı falandır git doktora dedik Selen'le. Akciğer kanseri çıktı beynine sıçramış tümör koluna baskı yapıyormuş meğer. 4 ay içinde oldu bitti her şey. 28 Ekim 2011 sabahı o kötü haberi aldık. Uzak bir şehirde, memleketinde toprağa verilirken o, siz sessiz sedasız ağladıysanız gecelerde, duyduğunuz hüznü ikiye katlar facebook hesabı. Gülümseyerek bakarken ki fotoğrafıyla. Onun sonsuzluğa uçtuğu gerçeğini değiştirebilir misiniz ki? Ardından yazılanları okuyup erken değil miydi  deyişiniz neyi değiştirir ki. Özledikçe açıp bakarsınız profiline, gözleriniz dolar, bir dua yollarsınız sessizce, yattığı yerde rahat uyusun diye..

Burcu

6 yorum:

Adsız dedi ki...

Canımmmmmşimdi okudum
İçim bi tuhaf oldu
Başın sağolsun..
Allah evlatlarına, kocasına tüm ailesine
Sevdiklerine sabırlar versin
Gözlerimdoldu..çok acayip oldum ki tanımadan
Seni düşünemiyorum artık.

Berna

Adsız dedi ki...

Ay be Burcum, ne güzel dile getirmişsin :(( Mekanı cennet olsun, allah o yattıkça yakınlarına, sizlere uzun ömür versin.

Banu

Burcu dedi ki...

Amin Banu'm.. Tüm dostlarımla / arkadaşlarımla daha çok vakit geçirip daha çok görüşeceğim bu duygu var sürekli içimde yaşanmamış hiç bir şey kalmasın :(

Burcu dedi ki...

Bernacığım mesajın için teşekkür ederim. Tuhaf duygular gerçekten. Ölüm yaşam gibi gerçek elden gelen bir şey yok maalesef.

Selen dedi ki...

Canım benim ne güzel anlatmışsın, yapacak hiçbirşey yok keşkelerden başka... Allah mekanını cennet etsin..

Burcu dedi ki...

Öyle tabi ki.. Amin canım.