2 Eylül 2010 Perşembe

El ver hayata tutunsun!Arnavutköy (Kemerburgaz’in devaminda) Bolluca'da Koruncuk Çocuk Köyü içinde bulunan 4 Numaralı evin kullanilabilir hale getirilmesi için, 24 kişiden oluşan gönüllü bir ekibin, desteğinize ihtiyaci var.Bu evde yaşamakta olan, esirgeme kurumundan 0-6 yaş arasında köye getirilmiş,korunmaya muhtaç, 8 çocukta kırık olmayan yataklarda yatmayı, yerde değil masada ders çalışmayı hakediyorlar, mesajlarınızla destek olmanızı bekliyorlar.
4 yazip 4717 ye mesaj gönderirseniz sizin de 5 TL katkınız olacak,http://www.koruncuk.org/ sitesinde Online Bağış linkinden girip fitre/ zekat gönlünüzden ne koparsa bağış yapmanız da söz konusu..

Unutmayın: açıklamaya “4 Nolu Aile Evi” yazarsanız bağışlarınızın doğru yere aktığını takip edilebileceksiniz.
Ülkemizin geleceği için korunmaya muhtaç çocukların hayatını değiştirmek,onlara sağlıklı güven dolu bir aile hayatı ve iyi bir eğitim vermek bizlerin elinde!

2 yorum:

Selen dedi ki...

Bolluca köyüne şirketle beraber gittik bağış yaptık daha çok şey yapası geliyor insanın ordaki çoçukları bir görseniz kimsesiz her an birine anne demeye hazır gibiler.

Burcu dedi ki...

Çok iyi yapmışsınız tebrik ederim gerçekten.
İçinde yaşadığımız topluma karşı sorumluluklarımızın olduğuna inanıyorum.Bu yüzden yapılacak olan her ne ise ucundan da olsa yapabilmek insana huzur veriyor.
1 SMS 5 TL değerinde, insanların sigara parası kadar.Herkes 2-3 yada daha fazla SMS atsa damlaya damlaya göl olur diye düşünüyorum.

Öpüyorum seni
Burcu