27 Şubat 2010 Cumartesi

Lakk LakkDün akşam arkadaşlarımla 'Eyvah Eyvah' filmini izlemek için mesai sonrası seansına bilet aldık.Filmin galasına kalanlardan duyduğum yorumlar üzerine izlemeye karar verdim.Bu filmden bahsetmemin nedeni ise memleketim yani :) bir nevi trakya filmi olmasıdır beya.Film çok müthişti diyemem ama gününüzü renklendirecek izlerken güldürecektir, tavsiye ederim :)

Filmin konusuna gelicek olursak:

Hüseyin (Ata Demirer), Trakya'nın bir köyünde ninesi ve dedesiyle büyüyen bir delikanlıdır. Hayatta iki büyük aşkı vardır:

Klarnet çalmak ve Müjgan! Tam Müjgan'la da müzikle de hayatı mutlu mesut devam ederken, hiç beklemediği bir olay onu köyünden ayırır.

Seyircinin kahkahalarla izleyeceği macerasında Hüseyin'e İstanbul'da önce klarneti destek olacaktır sonra da şarkıcı Firuzan (Demet Akbağ).

İstanbul'un gece klüplerinde fırtına gibi esen ve albümü için heyecanla çalışan Firuzan'ın hayatı rengarenk ve bir o kadar da karışıktır. Hüseyin'le tanışınca ise hayatına hem kahkaha hem macera dahil olacaktır.

Vizyon tarihi 26 şubat olan eyyvah eyvah filmi'nin Yönetmeni: Hakan Algül Senaryosu: Ata Demirer'e ait Yapımcısı: Yılmaz Erdoğan ve Necati Akpınar'mış.

Buyrun güle güle :D Eyvah Eyvah filmi'nin fragmanı'nı izleyin

İyi seyirler,

http://www.sinemalar.com/fragman/60955/Eyyvah-Eyvah/

2 yorum:

zeynep dedi ki...

film tavsiyesi için teşekkürler canım,biz gitmeyenler için çok iyi oluyor aslında:) azbuçuk fikir sahibi oluyoruz:)

Burcu dedi ki...

Ben teşekkür ederim Zeynepçiğim :) öpücükler :)